pilsko jontek korbielów hala miziowa
Wycieczka Jednodniowa

tatralandia 02-08-2021Gdzie pojechać, żeby uatrakcyjnić pobyt w Korbielowie ?

 

Polecamy Tatralandię na Słowacji. Oddalona jest od Korbielowa ok. 1,5 h, Droga wiedzie miejscami górskimi odcinkami, tarsa w górach jest szeroka z wieloma pięknymi widokami. Polecamy dojazd przez: Korbielów - Namestowo - Twardoszyn - Orawski Biały Potok - Habówka - Liptowski Tamowiec - Tatralandia. Trasa ta jest bez opłat - winiety.

 

Dlaczego ten aquapark ? Jest to jeden z największych tego typ obiektów w naszej części Europy, jak i również jest tam najwięcej atrakcji np. Surf Waves sztuczna fala do serfingu, Tropical Paradise Tatralandia – statek piracki, wyspa piratów z Karaibów, Wellness & Spa, Zoo, Bary, Restauracje i wiele innych.

 

Jest nowość w cennik, wejście od godz. 14:30 do 19:30 za 21 EUR (95 zł) – od osoby dorosłej, zakup w kasie. Kupno online poprzez gopass.travel i juniorzy, dzieci taniej.

 

Polecamy na całodniową wycieczkę.

Data publikacji: 02 08 2021 autor: Korbielow.NET
Powered by CuteNews
Archiwa wiadomości >>>
dimbo pilsko korbielowkorbielow cypisek

Korbielów

Miejscowość, wioska turystyczna, granicząca ze Słowacją. Czytaj więcej >>>

Pilsko

Jest to wspólna góra dwóch państw, część leży po polskiej stronie, a część po słowackiej. Jej najwyższy wierzchołek znajduje się po stronie naszych południowych sąsiadów i mierzy aż 1557m n.p.m. Czytaj więcej >>>