Kamera Tatralandia

Kamera Tatralandia. Jest to jeden z największych aquaparków w naszej części Europy. Oddalony jest zaledwie o 1,5 h jazdy smaochodem od granicy Korbielów - Oravska Polhora. Zobacz stronę https://www.tatralandia.sk

źródło obrazu tatralandia.sk

Tatralandia oferuje wiele basenów wewnętrznych, zewnętrznych, woda pozyskiwana jest z głębin geotermalnych, jest to woda ciepła, gorącą, zawierająca wiele minerałów o właściwościach leczniczych. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji np. Surf Waves sztuczna fala do serfingu, Tropical Paradise Tatralandia – statek piracki, wyspa piratów z Karaibów, Wellness & Spa, Zoo, Bary, Restauracje i wiele innych. .

Tatralandia Kamera - obraz live.

 

Mapa dojazdu z Korbielowa do Aquaparku Tatralandia

Polecamy drogę przez góry: Korbielów - Namestowo - Twardoszyn - Orawski Biały Potok - Habówka - Liptowski Tamowiec - Tatralandia. Trasa ta jest bez opłat winiety. Wiedzie miejscami górskimi odcinkami, draga w górach jest szeroka z wieloma widokami. Istniej również alternatywna trasa płatnym odcinkiem przez Dolny Kubin, opłatę najlepiej, najwygodniej jest wnieść online.

 

kamera tatralandia
Tatralandia aquapark zlokalizowany w miejscowości Roztokàch, przy Liptowskim Mikułaszu na północy Słowacji. Jest to jeden z największych parków wodnych na Słowacji, popularny wśród Polaków. Czynny przez cały rok.